Szybka reakcja i fachowa pomoc – TECHNIKON-SYSTEM

Serwis urządzeń biurowych

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz serwis, specjalizujący się w naprawie urządzeń biurowych takich marek jak: Canon *Sharp * Panasonic *Hewlett Packard *Ricoh *Nashuatec *Gestetner*Toshiba *Xerox *Reksel *Fellows*Konica-Minolta
Serwisujemy kserokopiarki, drukarki, faksy, urządzenia wielofunkcyjne, niszczarki, bindownice, projektory multimedialne.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy w tej branży ponad 20 lat.

Nasi technicy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu nabytemu podczas codziennej pracy i systematycznym szkoleniom są w stanie zapewnić Państwu profesjonalny i szybki serwis.

Dzięki długoletniej pracy w tym zawodzie doskonale znamy się również na starszych urządzeniach których niejednokrotnie nie chcemy się pozbywać. Oferujemy wtedy Państwu fachową ocenę techniczną dzięki której będziecie mogli ocenić opłacalność takiej naprawy.

Inne serwisy nie znając się na starszym sprzęcie zazwyczaj oferują nowe i nie zawsze tak tanie w eksploatacji urządzenia.

Nie marnuj kolejnych minut!

Zadbaj o swój czas, wybierając profesjonalny serwis drukarek i kopiarek w Warszawie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, a następnie kontaktu w celu ustalenia zakresu działań technicznych.