Szybka reakcja i fachowa pomoc – TECHNIKON-SYSTEM

W czym się specjalizujemy?

Od niemalże 20 lat zapewniamy profesjonalną obsługę z zakresu Kserokopiarek, Drukarek, Urządzeń Wielofunkcyjnych i pozostałych urządzeń biurowych w Warszawie oraz okolicach. Oprócz serwisu w postaci kompetentnej naprawy popularnych urządzeń takich jak kserokopiarki, Drukarki czy niszczarki, poszerzyliśmy swoją ofertę o sprzedaż, skup drukarek, a także wynajem sprzętu elektronicznego niezbędnego do prowadzenia firmy lub biura.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompleksowej obsłudze setek Klientów doskonale znamy potrzeby rynku. Zawsze dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniając atrakcyjne ceny wraz z szybką realizacją zlecenia. Nie zawężamy swoich działań do jednego lub dwóch producentów czy jednego rodzaju urządzeń. Specjaliści TECHNIKON-SYSTEM to gwarancja skutecznej naprawy kopiarek, kserokopiarek, niszczarek, faksów, bindownic, Urządzeń wielofunkcyjnych,projektorów multimedialnych, a także przede wszystkim serwisu urządzeń popularnych marek, takich jak Brother,Canon, Sharp, Hewlett-Packard, Ricoh, Samsung, Kyocera, Mita, Gestetnerczy Konica Minolta.

Długa obecność w branży przekłada się również na zdobytą wiedzę w przypadku starszych modeli urządzeń biurowych, z których naprawą radzimy sobie bezproblemowo.

Nie marnuj kolejnych minut!

Zadbaj o swój czas, wybierając profesjonalny serwis drukarek i kopiarek w Warszawie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, a następnie kontaktu w celu ustalenia zakresu działań technicznych.